Navigace: Cestování » Diskuze » CK, ubytování, dopravci » Parkování u letiště Ruzyně, zkušenosti

Parkování u letiště Ruzyně, zkušenosti

Parkování u letiště Ruzyně, zkušenosti

Vloženo 11. září 2010
Mikey
V červenci jsem využil parkování u letiště Ruzyně, protože jsem mimopražský. Rozhodovala pohodlnost a cena - nemusel jsem obtěžovat někoho z rodiny, aby se mnou trávil cestu na letiště a pak zase pro mě jezdil.


Při výběru rozhodovala cena, našel jsem www.parkoviste-u-letiste.cz, menší parkoviště je za plotem, kousek od Ruzyně. Po vyřízení formalit mě pán zdarma odvezl k terminálu a po příletu opět odvezl k autu. Vše bez problému.


Rodiče využili jiné služby a to odvoz auta přímo z letiště, také spokojenost, konkrétně www.parkovaniuletiste.cz. Tady asi budou mít problém lidé, kteří jednak nechtějí nechat řídit cizí svoje auto a navíc dát klíče z ruky. Ale zase na druhou stranu, těžko by si mohla seriózní firma dovolit jakoukoliv manipulaci - stav tachometru a vozidla se zaznamenává.

Bezpečné parkování u Ruzyně se slevou

Vloženo 3. prosince 2010
Anonym
Pokud potřebujete letět z Ruzyně, dobrou volbou je nejbližší parkoviště Goparking. Nikdy jsem nečekal na odvoz, nemusel nikam volat, auto je pojištěné a hlídané, platit lze online a navíc je nyní k dispozici sleva. Po příletu Vás vyzvednou u letištní haly a za 3min jste u auta. Parkoviště je na konci ranveje.

Parkování letiště Praha

Vloženo 7. března 2011
josef
Letěl jsem v zimě s rodinou pryč a využil GO parking - doporučeno cestovní kaceláři. Parkoviště jsem nikdy dřím neřešil...ale k tomu pár slov dám. Děljaí to profesionálně. Parkování jsem měl zaplaceno předem a přišel mi tedy do mailu parkovací šek s čárovým kodem. Vjel do areálu, auto odstavil, přijel transfer a tašky pomohl přehodit a jeli jsme všichni spolu s dětmi k T2. náti byla v klidu, že nemusí děti hlídata já někde hledat parkování (používal jsem dříve C parkování ale cena za 10 dnů byla otřesná). Cestou se řidič zpetal na přílet a odsněžení vozu... po návratu bylo auto odmeteno a žádné sněhové mantinely kolem. Byl prosinec a tam nám dali ještě i malý dárek :-) Byl oto fajn a doporučuji Go parking k parkování na letišti Praha.
 

Parkování u letiště na GO parking

Vloženo 7. března 2011
Helena
Při cestě do zahraničí jsem využila parkování na letišti na parkovišti GO parking. Nejen že jsem ušetřila, dříve jsem vždy jezdila z Prahy na letiště taxíkem, ale zjistila jsem, že GO parking je levnější. Nejen že ochotní řidiči pomohli se zavazadly a bez jakéhokoliv čekání mně odvezli k terminálu, i po příjezdu stačil jeden telefonát a byly před terminálem dřív než jsem vyšla se zavazadly. Takže pohoda. Příště budu na Go parking parkovat zase a udělám objednávku přes internet, nebudu se muset zdržovat placení přímo na parkovišti, vše bude zaplacené a objednané předem.

Parkování na letišti.

Vloženo 9. března 2011
Milan Dvorský
Při odletu na pracovní cestu jsem poprvé skusil využít parkování u společnosti GO parking. Celá služba mě hodně překvapila, jak super službama tak cenou která je celkově nižší než TAXI na letiště a zpět (jak jsme využívali doposud). Byl jsem 100% spokojen, proto bych chtěl tuto společnost všem doporučit. 

Reklama

Vloženo 25. dubna 2011
Anonym
Je fakt hustý jak si tady dělají reklamu provozovatelé parkingu u letiště Ruzyně !!!!!!

skutečnost je ještě hustější

Vloženo 30. dubna 2011
Radek Šrut
Stejný názor jako Anonym mě vedl a Goparking jsem ignoroval. Na dovolenou jsem letěl s Cedokem (Ischia, Itálie) a manželka GOP koupila. Nekomentoval jsem, jak se dala vtáhnout. Výsledkem ale je moje změna názoru. Ty články (a pokud je psali oni sami sobě) jsou stejně OK. fakt vše velmi snadné - čárový kód jsem dostal do mailu, odbavení, ochota, rychlost. Po návratu bylo do 10 min po zavolání už u terminálu, takže jsme nečekali. Líbí se mi lidský přístup - řekli zákl. info, pobavili nás i historkami co už vše zažili. vyzkoušejte.  

Rychlá odpověď k tématu

 
* nepovinné
* nepovinné
* ochrana proti spamu

Zprávy

11. září, MZV.cz - MZV ČR nedoporučuje z důvodu bezpečnosti a trvalé hrozby teroristických útoků...
11. září, MZV.cz - Vzhledem k letošním katastrofálním povodním v provinciích Gilgit-Baltistán, Khyber...
8. září, MZV.cz - V souvislosti s probíhajícími sociálními nepokoji v Mosambiku doporučuje MZV.cz...
15. července, ČT24.cz - Letiště Ruzyně spustilo novou leteckou linku - přímý spoj z Prahy do...
15. července, Protext.cz - Chcete ušetřit na dovolené v zahraničí? Češi zapomínají žádat o vrácení DPH...