Navigace: Cestování » Diskuze » Evropa » Turecko jet nebo ne a když, tak kam?

Turecko jet nebo ne a když, tak kam?

Turecko jet nebo ne a když, tak kam?

Vloženo 22. července 2010
Anonym
Dobrý den vespolek, rád bych se Vás zeptal na zkušenosti s bezpečností na zájezdech v Turecku a také na dojmy z jeho jednotlivých částí, děkuji

Antálie

Vloženo 22. července 2010
Petr
Minulý rok jsme byli a letos jedeme znovu, bezpecnost nebyl ani minimální problem, mohu jenom doporucit, my jsme spokojeni. letos jedeme sem http://www.lastmoment.cz/zajezd/turecko/pobyty-u-more-antalya-d761824

Bezpečnost v Turecku

Vloženo 26. července 2010
Pelé
Je vidět, že do Turecka jedete poprvé a považujete ho za zaostalý národ. Opak je pravdou, budete mile překvapeni, letoviska lepší než v jiných zemích, výborné služby, nepředražené zboží....Jistě nekde v horách a v asijské části je stav bídnější, ale to je i v Řecku, Itálii atd. Jezdíme každý rok do Alanye a vždy si to náramně užijeme a pořád je co objevovat. Bohužel letos už to máme za sebou a jen se těšíme na příští pobyt v Turecku. Nezbývá než popřát hezký pobyt a závidět.
Vloženo 28. července 2010
Loutka
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na úroven hotelů v Turecku, kvalitu služeb... Jestli odpovídá 4hotel v Turecku 4hotelu v česku. A ješte jaké jsou teploty v zimních měsících. Na této stránce Počasí Turecko jsem našel teploty jenom v letních měsících.

Počasí v Turecku

Vloženo 28. července 2010
Mikey
Nějaké informace k počasí v Turecku v průběhu roku zde - http://pocasi.cklub.cz/turecko/.

Turecko

Vloženo 23. října 2010
Anonym
Našel jsem na internetu jednu zajímavou stránku která je o počasí v Turecku. Adreasa stránky http://pocasi-v-turecku.info. Najdete tam spoustu informací o počasí v této zemi včetně aktuálního počasí v nejoblíbenějších destinacích. Adresa:  http://pocasi-v-turecku.info .

jižní pobřeží

Vloženo 10. listopadu 2010
Zbynek
Dobrý den, byli jsme v Turecko v Alanyi letos na konci sezony - půjčili jsme si auto a procestovali oblast na východ od Antalye a musím říct, že to bylo poměrně zklamání - nečisté pobřeží, kde není k nalezení prakticky nic jiného než obrovské hotelové komplexy. Koupali jsme se sice pořád jinde - každý den na několika místech ale prakticky všude bylo velké množství nepořádku. Vrcholem bylo koupání na Kleopatřině pláži v Alanyi, kde byla na povrchu jakási mastná skvrna. Projeli jsme hlavní lákadla celé oblasti (Anamur, Alarahan, Sedge, Side ...) - bylo to pěkné, ale nic úchvatného. Záleží asi kdo co čeká - pokud chcete být aktivní a cestovat po oblasti, osobně doporučuji vyhledat jinou oblast než tuto.

Rychlá odpověď k tématu

 
* nepovinné
* nepovinné
* ochrana proti spamu

Zprávy

11. září, MZV.cz - MZV ČR nedoporučuje z důvodu bezpečnosti a trvalé hrozby teroristických útoků...
11. září, MZV.cz - Vzhledem k letošním katastrofálním povodním v provinciích Gilgit-Baltistán, Khyber...
8. září, MZV.cz - V souvislosti s probíhajícími sociálními nepokoji v Mosambiku doporučuje MZV.cz...
15. července, ČT24.cz - Letiště Ruzyně spustilo novou leteckou linku - přímý spoj z Prahy do...
15. července, Protext.cz - Chcete ušetřit na dovolené v zahraničí? Češi zapomínají žádat o vrácení DPH...